| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Nowe chodniki w gminie Świdwin – część II Drukuj Email
piątek, 07 października 2016 10:12

Lipce 1

W 2016 r. w wielu miejscowościach wykonane zostały chodniki ułatwiające komunikację i poprawiające bezpieczeństwo mieszkańców. W Oparznie wybudowano chodnik przy drodze powiatowej, prowadzący po lewej stronie od zakrętu przy świetlicy wiejskiej do kościoła, obejmujący odcinek o długości 100mb, w tym także 2 wjazdy na drogi gminne. Zakończono prace przy budowie chodnika w Lekowie, położonego przy drodze powiatowej naprzeciwko cmentarza. Powstał odcinek ciągu komunikacyjnego o długości 220mb, w tym 3 wjazdy na posesje. W Lipcach w ramach funduszu sołeckiego wybudowano chodnik o łącznej długości 140 mb. W Cieszynie wykonano remont zjazdu z drogi powiatowej na drogę gminną.