| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Świdwin - dokumentacja od firmy realizującej zadanie Drukuj Email
wtorek, 16 sierpnia 2022 09:29

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Świdwin - dokumentacja od firmy realizującej zadanie

Firma ECO-POL Sp. z o. o. dostarczyła dokumentację dotyczącą zakończenia zadania „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Świdwin”. Z terenu gminy Świdwin odebrano 41,08 Mg azbestu. Aktualnie pracownicy Referatu Rolnego, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami przygotowują dokumentację do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie celem wypłaty dotacji.

Zadanie dofinansowane przez @Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i @Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Szczecinie

wfosigw