| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

"Wielkanocny” wojewódzki turniej piłki ręcznej dziewcząt o puchar Wójta Gminy Świdwin Drukuj Email
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 01:00

wielkanocny_turniej1W sobotę, 16 kwietnia br. atmosferze nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy zorganizowany został turniej piłki ręcznej dziewcząt w Gminnej Hali Sportowej w Lekowie, w dwóch kategoriach wiekowych. wielkanocny_turniej2Do zawodów przystąpiły szkoły podstawowe i gimnazjalne. Turniej przebiegał w czystej sportowej atmosferze, a organizatorzy zapewnili niezbędne warunki, aby szczypiorniak święcił swoje sukcesy w powiecie świdwińskim. Piękna pogoda towarzyszyła zawodom, sprawiając wszystkim uczestnikom zawodów turnieju zadowolenie i radość. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Wójta Gminy Świdwin, Starosty Powiatu Świdwińskiego, pracowników Gminnej Hali Sportowej w Lekowie oraz organizatorów Zespołu Szkół w Bierzwnicy.

Słodką atmosferę zawodów zapewniła firma Gniewko z Kluczewa. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy!!!

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 

Szkoła Podstawowa

I    miejsce SP Bierzwnica

II miejsce SP Nowogard

III miejsce SP Świdwin

IV miejsce SP Mielno

V  miejsce SP Jastrowie

 

Gimnazjum

I   miejsce Gim. Jastrowie

II miejsce Gim. Nowogard

III miejsce Gim. Bierzwnica

IV miejsce Gim. Mielno

Poprawiony: wtorek, 19 kwietnia 2011 13:04