| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

ANKIETOWE BADANIA ROLNE Drukuj Email
piątek, 27 lipca 2012 12:52

gus logoGtówny Urząd Statystyczny prowadzi badania ankietowe w gospodarstwach rolnych na terenie catego kraju. Są one realizowane tylko w tych gospodarstwach, które wylosowano do próby reprezentującej catą zbiorowość gospodarstw rolnych w Polsce.

 

W 2012 r. nastąpiła zmiana organizacji pracy przy realizacji rolniczych badań ankietowych. Prowadzą je teraz nie tylko rzeczoznawcy i ankieterzy związani z ośrodkami doradztwa rolniczego oraz administracją samorządową, ale również pracownicy urzędów statystycznych.

 

Badania ankietowe w gospodarstwach rolnych w 2012 r. będą prowadzone w formie wywiadu bezpośredniego lub telefonicznego.

 

Szczegóły do pobrania tutaj.

Poprawiony: piątek, 27 lipca 2012 12:58