| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Projekt „Twoja firma – Twój sukces!” Drukuj Email
wtorek, 16 października 2012 13:19

LOKALNY PUNKT INFORMACYJNY w ŚWIDWINIE oraz
FUNDACJA INICJOWANIA ROZWOJU SPOŁECZNEGO w Poznaniu

 

Zapraszają
wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji nt. dotacji
na założenie firmy do 40.000 zł


26 października 2012
o godz. 11.00
w sali konferencyjnej
w Starostwie Powiatowym w Świdwinie

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa, zawierających imiona i nazwiska osób biorących udział w spotkaniu, telefon kontaktowy oraz w przypadku przedsiębiorców - nazwę firmy. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub potwierdzać telefonicznie: Starostwo Powiatowe w Świdwinie, tel. 94 365 03 36 do dnia 24 października 2012r

 

Szczegóły projektu do pobrania tutaj

 

loga punkt informacyjny

 

Poprawiony: wtorek, 16 października 2012 13:32