| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wynik konsultacji społecznych zmian w Rocznym Programie Współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi na 2014 rok Drukuj Email
czwartek, 14 listopada 2013 13:03

altNa podstawie art. 6 zarządzenia OKZiS/63/2013 Wójta Gminy Świdwin z dnia 24 października 2013r. Gmina Świdwin podaje do publicznej wiadomości wyniki konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie uchwalenia rocznego programu współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi  i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2014 rok.

 

Konsultacje były prowadzone w terminie od 28 października do 08 listopada 2013r.i miały na celu pozyskanie uwag i opinii na temat projektu ww. uchwały.

Informacja o konsultacjach wraz z projektem przedmiotowej uchwały umieszczona była w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Świdwin.

Uwagi i opinie do przedmiotowego projektu, sporządzone w formie pisemnej, można było składać w terminie do 08 listopada  br. w sekretariacie Urzędu Gminy Świdwin lub przesłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Podsumowanie konsultacji:

 

Do dnia 08 listopada 2013r. na wskazany wyżej adres e-mail wpłynęła jedna opinia – pozytywnie oceniająca projekt uchwały w sprawie uchwalenia rocznego programu współpracy pomiędzy Gminą Świdwin a organizacjami pozarządowymi  na 2014 rok., nadesłana przez przedstawiciela Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Sołectw Niemierzyno i Kłodzino "Z Tradycją w Przyszłość".

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2013 13:11