| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Jasełka w Lekowie Drukuj Email
piątek, 10 stycznia 2014 12:09

4

W poniedziałek, 23 grudnia 2013r., w punkcie przedszkolnym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Krasnale” w Lekowie odbyły się Jasełka, w których uczestniczyły dzieci z rodzicami i dziadkami. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali i brzmiące w tle kolędy. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd, w tym przepięknej kolędy „Maleńka miłość”.  Po części artystycznej dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który przybył z workiem prezentów. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

 

Przedszkole Towarzystwa Przyjaciół Dzieci „Krasnale” w Lekowie

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 24 marca 2015 14:46