| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Podziękowania od Pary Prezydenckiej Drukuj Email
środa, 20 sierpnia 2014 13:02

 

8 lipca do siedziby Partnerstwa Lokalnego Gminy Świdwin wpłynęło pismo z Kancelarii Prezydenta RP. Z dumą informujemy, że realizowana przez PLGŚ kampania społeczna Czas Na Rodzinę została dostrzeżona nie tylko w najbliższym otoczeniu. Partnerstwo, którego inicjatorami są Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdwinie oraz Zespół Szkół im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie od listopada 2013 roku zrzesza instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców Gminy Świdwin. Oprócz GOPS i ZS w Lekowie, współzałożycielami Partnerstwa są: Szkoła Filialna w Oparznie, Zespół Szkół w Bierzwnicy, Ochotnicza Straż Pożarna w Lekowie i Stowarzyszenie Wsi Ząbrowo, a od stycznia bieżącego roku skład nieformalnej grupy współpracy uzupełnia Środowiskowy Dom Samopomocy Razem Łatwiej w Klępczewie.


Czas Na Rodzinę to jedno z wielu działań, realizowanych przez Partnerów. Szczegółowe informacje i relacje z pozostałych projektów znajdują się na naszej stronie internetowej: http://partnerstwoswidwin.wordpress.com/
Poniżej prezentujemy treść listu podpisanego przez Parę Prezydencką:

 

podziękowanie prezydent

 

Poprawiony: środa, 20 sierpnia 2014 13:06