| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Jasełka w Oparznie i Kluczkowie Drukuj Email
poniedziałek, 05 stycznia 2015 01:00

 

1W piątek, 19 grudnia br., w punkcie przedszkolnym „Bajkowa Kraina" w Oparznie oraz w przedszkolu „Republika Malucha" w Kluczkowie, prowadzonych przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, odbyły się barwne Jasełka, w których wzięli udział najmłodsi wraz z rodzicami. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali i brzmiące w tle kolędy. Mali artyści z wielkim przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po części artystycznej dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który przybył z workiem prezentów. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, pięknie wykonane kolędy, pastorałki i wierszyki, dzięki którym stworzyły prawdziwie świąteczną atmosferę.


Punkt przedszkolny „Bajkowa kraina" w Oparznie
i przedszkole „Republika malucha" w Kluczkowie

 

2  3

 

Poprawiony: środa, 21 stycznia 2015 12:26